O nás

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném statku, který patří jedné rodině od roku 1728. Kolem roku 2003 byla zahájena první přestavba a po navrácení pozemků jsme navázali na rodinnou tradici hospodaření, nejprve chovem masného skotu charolais, který se po rychlém rozrůstání přesunul na Maletickou farmu (www.maletickafarma.cz). Pokračovali jsme a dodnes chováme koně plemene AQH, které využíváme k rekreačnímu ježdění.

K vlastní produkci masa se těšíme z chovu drobného zvířectva (králíci, několik druhů drůbeže, vietnamská prasátka), který bývá častým cílem exkurzí místních školek a základních škol.

O pár let později jsme začali s další rekonstrukcí obytné části na ubytovací prostory. V současné době nabízíme:

  • 2 velké apartmány (2 dvoulůžkové pokoje, koupelna, plně vybavená kuchyně),
  • nebo samostatně 4 dvoulůžkové pokoje
  • velkou společenskou místnost s otevřeným krbem k firemnímu setkávání – workshopům
  • ke sportovnímu a relaxačnímu vyžití saunu, vířivou vanu, posilovnu, ping pongový stůl
  • k venkovnímu koupání a sportování : přírodní jezírko, kola k cyklovýletům, venkovní hřiště (fotbal, volejbal, nohejbal).

V případě většího počtu hostů při firemních akcích je možné se ubytovat v Hotelu U Kapličky v Písku (www.hotelukaplicky.cz)

Okolí Topělce je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku, výlety po okolí za kulturními památkami (historické město Písek vzdálené 2 km, řeka Otava 500 m, Tábor, Orlická přehrada, zámek Hluboká aj.)

Těšíme se na Vás.

Kontakt

0 + 4 = ?

© Copyright 2017 - Statek Topělec